Przedstawiamy Rise.com

Wszechstronny system szkoleń online Rise.com wkrótce będzie dostępny! Rise.com posiada wszystkie uwielbiane funkcje Rise 360, a ponadto wszystko co potrzebne przy prowadzeniu, śledzeniu i zarządzaniu szkoleniami (hosting, dostarczanie materiałów, rejestracja, śledzenia, szczegółowe anlizy, setki gotowych lekcji i konfigurowalne szablony kursów). Rise.com jest świetnym rozwiązaniem dla zespołów, działów czy organizacji, które chcą aplikacji do tworzenia treści, gotowych materiałów szkoleniowych i systemu do zarządzania nauczaniem (LMS) w jednym rozwiązaniu. Tym rozwiązaniem jest prosty i wygodny system Rise.com.

Doskonały na twórców

Dzięki Rise.com dosłownie każdy może szybko tworzyć kursy, przewodniki i inne treści szkoleniowe od zera lub wykorzystując jedną z setek gotowych modyfikowalnych lekcji dotyczących popularnych tematów biznesowych. System posiada także konfigurowalne szablony kursów oraz gotowe przykładowe szkolenia.

Wygodny dla użytkowników

Znacząco zaletą Rise.com jest to, że uczniowie mają bezpośredni dostęp do szkoleń w Rise.com. Dzięki temu autor szkolenia nie musi tracić czasu na dodatkowe publikowanie kursów dla osobnego LMS, ani martwić się czy będą w nim nadal wyglądać tak samo świetnie. Użytkownicy mogą przeglądać i wyszukiwać treści wśród tych publikowanych przez ich organizację oraz brać udział w szkoleniach korzystając z dowolnego urządzenia.

Uwielbiany przez menedżerów

System Rise.com ułatwia dodawanie i organizowanie uczniów, autorów, reporterów i administratorów do poszczególnych grup. Kursy mogą być łączone w całe ścieżki edukacyjne, aby zapewnić wieloetapowe nauczanie. Szczegółowe analizy pozwalają na śledzenie działań uczniów, ich zaangażowania i opanowania przez nich materiałów szkoleniowych.

Powrót