Articulate Online

Prosty i efektywny sposób zarządzania e-learningiem

Articulate Online jest to potężne narzędzie służące do do śledzenia i raportowania interakcji uczestników szkolenia z treściami e-learningowymi. Ponadto Articulate Online posiada intuicyjny i przyjazny interfejs dla użytkownika. Jest to narzędzie, które jest bardzo dobrą alternatywą dla tradycyjnych systemów służących do zarządzania nauczaniem. Zapewnia wszystkie potrzebne funkcje bez dodatkowych kosztów, które zwykle występują w podobnych rozwiązaniach.

Pobierz
 Zakup 

Program Articulate Online pozwala na śledzenie aktywności i postępów użytkowników w przygotowanych wcześniej szkoleniach, bez wykorzystania drogich i złożonych systemów LMS. Articulate Online można łatwo połączyć z istniejącymi systemami i danymi poprzez Articulate online API.  

Intuicyjne zarządzanie

Narzędzie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wygodną i intuicyjną jego obsługę. Wszystkie treści mogą być oznaczane i przydzielane do właściwych kategorii na podstawie słów kluczowych, aby bezproblemowo zarządzać całą posiadaną biblioteką. Zebrane elementy można sortować według takich kategorii jak tytuły, popularność czy data oraz wyszukiwane w oparciu o tagi.  

Kontrola dostępu

Określanie kto może mieć dostęp do danego szkolenia. Kurs może być dostępny dla wszystkich lub tylko dla określonych grup lub pojedynczych użytkowników.

Personalizacja widoku

Opcje dostosowania pozwalają określić jakie szkolenia mają być widoczne dla użytkowników oraz wyświetlać ich historię i aktywność  

Proste udostępnianie

Gotowe szkolenie można udostępnić innych na kilka sposobów:  

  • skopiowanie linku i wklejenie go np. w wiadomości
  • wysłanie zaproszenia e-mail 
  • specjalny przycisk dodany do strony internetowej  

Śledzenie i raportowanie

Program oferuje wiele gotowych typów wnikliwych i intuicyjnych raportów, istnieje również możliwość wykorzystania własnych raportów dostosowanych do określonych potrzeb. Wyniki można łatwo eksportować do Excela, pliku PDF czy XML. Opcje raportowania pozwalają na:  

  • wyszukiwanie trendów w danej grupie i pozyskiwanie innych cennych informacji dzięki quizom i odpowiedziom na ankiety
  • śledzenie działania poszczególnych użytkowników poprzez raporty z pytaniami i odpowiedziami do testów 
  • tworzenie profili użytkowników na podstawie zbieranych od nich informacji  

Dostępne plany

Basic
Standard
Pro
Premium

Prywatni użytkownicy

50

100

250

500

Elementy treści (publikowane w Articulate Online)*

10

20

50

100

Osoby publikujące

1

2

5

10

Otwarcia/publiczne otwarcia

Nielimitowane

Nielimitowane

Nielimitowane

Nielimitowane

API

Własny adres URL

* Elementy treści to obiekty publikowane z aplikacji Articulate do Articulate Online, są to m.in. szkolenia tworzone w Articulate Storyline, prezentacje z Articulate Presenter lub samodzielne quizy i ankiety pochodzące z Articulate Quizmaker